Aranżacja Wykończenie Beata  

Trendy w projektowaniu łazienek

Warto śledzić trendy

Nie da się ukryć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym wstępie, jeśli budujemy dom lub planujemy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, warto położyć nacisk na kilka najbardziej istotnych zagadnień, o których należy pamiętać podczas wyboru wyposażenia do łazienki.

Modne kolory

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Na pewno odpowiadają one za niezwykły klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również w ostatnim czasie święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na funkcjonalność. Ważna jest dobrej jakości armatura łazienkowa łowicz, która spełni wszystkie wymagania domowników. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych renomowanych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita. 

Wygodna wanna

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Istotne będzie także dobranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Aktualnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to stać na samym środku pomieszczenia.