Aranżacja Wykończenie Beata  

Trendy w projektowaniu łazienek

Warto śledzić trendy

Nie da się ukryć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym wstępie, jeśli budujemy dom lub planujemy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, warto położyć nacisk na kilka najbardziej istotnych zagadnień, o których należy pamiętać podczas wyboru wyposażenia do łazienki.

Modne kolory

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Na pewno odpowiadają one za niezwykły klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również w ostatnim czasie święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na funkcjonalność. Ważna jest dobrej jakości armatura łazienkowa, która spełni wszystkie wymagania domowników. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych renomowanych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita.

Wygodna wanna

Baterie  to jednak nie wszystko. Istotne będzie także dobranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Aktualnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to stać na samym środku pomieszczenia.

Źródło: http://www.interkeram.pl/